Rozloučení

přidáno: 29. 6. 2018 13:58, autor: Markéta Davídková   [ aktualizováno 29. 6. 2018 14:00 ]
Ne všichni máte FB, píši ještě sem:

Slíbila jsem, že vám napíšu, protože mluvit dnes prostě nešlo 😇

Všem vám strašně moc děkuji za celé 4 roky, byli jste opravdu fajn. Byli jste moje první třída, kterou jsem si odvedla od 6 až po 9. Některé chvilky byly krušné, ale většina jich byla suprová. Snažila jsem se k vám všem být spravedlivá i když někteří si budou myslet, že ne (chtělo by to si také ale trošku pohrabat ve svém svědomí) a doufám, že jsem vám něco alespoň málo do vaší další životní etapy dala. Naopak i vy jste byli jste pro mně velkou zkušeností.

Na webu si postahujte fotoalba, pokusím se je tam nechat co nejdéle.

Přeji vám všem jen to nejlepší do životní etapy, ať se vám daří a určitě vás ráda ve škole někdy uvidím ;) Mimochodem, říkala mi dnes Aneta K., že se chystáte dorazit hned 3. 9. ale pozor, od 9:00 máme velkou poradu ;)

Chtěla bych moc poděkovat i za zámek, zvládli jste to skvěle, pochválila nás i p. ředitelka :) Dáreček je úžasný, nevím zda jste si všimli, ale dnes jsem měla andělíčka i náušnice na sobě a všude se jím chlubím, moc se mi líbí i ta barva (ale to nebylo zase tak těžké 😜) za kytičky i další dárečky, které jsem od vás dostala dnes také moc děkuji.

Mám vás ráda, bude se mi stýskat 😘

                  Comments