Fotogalerie 7. ročník


Konec školního roku 2015/2016

Branný den 23. 6. 2016
Záhadný poklad Karla IV - Libochovice 8. 6. 2016
Pálení čarodějnice a spaní ve škole 28. 4. 2016
Masopust 26. 2. 2016
Vánoční besídka 22. 12. 2015
Vánoční trhy 10. 12. 2015Vánoční dílny 8. 12. 2015
Čistička odpadních vod ‎‎‎‎(ČOV)‎‎‎‎ 24. 11. 2015
Dnes jsme si rozdali vysvědčení, někteří zjistili, že opravdu "tak trochu" polevili a se slovy "máma mě zabije..." výzo převzali. Moc mi je nepozabíjejte, jinak se mi třída rozpadne :D Přeji všem pohodové a klidné prázdniny a velký odpočinek ;)
Na Branném dnu jsem se sice osobně nepodílela díky stěhování kabinetů, ale podle fotek to vypadá, že jste si to pořádně užili :)

Ve středu 8. 6. 2016 jsme se vydali do Libochovic hledat Záhadný poklad Karla IV. Program měl své "mouchy" ale i tak si myslím, že se vydařil. A protože jsme na tomto programu nebyli sami, musím všechny tři třídy pochválit, protože se všichni chovali slušně ;)

Ve čtvrtek 28. 4. 2016 proběhlo pálení čarodějnice na školní zahradě. Děkuji všem rodičům a dětem, kteří se zúčastnili, bylo to fajn. S 11-ti dětmi jsem se odebrala do školy, kde jsme pro čtvrťáčky připravili stezku odvahy. Musím všechny moc pochválit, protože se do této akce pustili s velkou chutí a musím říct, že se jim vše povedlo. Spánek moc dlouhý nebyl, ale za to zážitků spousty. Děkuji.

V pátek 26. 2. 2016 proběhl ve škole Masopust. Děti se rozhodly převléknout se za Hippies. Všechny bych chtěla pochválit, pomáhaly vyzdobit třídu, přinesly si kostým (až na výjimky - jako vždy). Vzhledem k mumraji, který celý den byl, jsme pořídili minimum fotek, ale aspoň něco pro představu :)

Vánoční besídka - všem dětem moc děkuji, bála jsem se, že ty tři hodiny na vás budou moc, ale musím říct, že jste byli skvělí. Z dárečků byla veliká radost :) některé pobavily opravdu všechny a já moc děkuji těm, kteří mě také obdarovali - např. Margotka s nápisem "dejte si kousek svého ráje" byla velmi originální, super nápad :) Z krásného hrnečku se káva pije také skvěle a svíčky také najdou své místo :)


10. 12. 2015 proběhly Vánoční trhy. Moc fotek jsem pořídit nestihla, tak alespoň pár ze začátku :)


V úterý 8. 12. 2015 proběhly vánoční dílny. Naše třída zdobila skleněné koule, na konci dílen se třpytila celá třída :)
Musím pochválit všechny děti, až na výjimky, všichni krásně malovali a zdobili. Věřím, že se zdobení dětem líbilo.

Exkurze do Čističky odpadních vod (ČOV) v Boleticích. Přes příšernou zimu jsme se dozvěděli spoustu nových informací a na vlastní oči jsme měli možnost poznat, jak se odpadní vody čistí, že to není úplně voňavá práce a že ne úplně vše se do toalet vhazuje ;)
Comments